Het lijkt bij mij een terugkerend thema te zijn dat projecten en ontwerpen soms (of vaak?) een lange ontwikkelingsgeschiedenis hebben – veel langer dan ik oorspronkelijk van plan was! Bij dingen zoals de Elf Coat gaat het gewoon om de tijd die het kost om iets technisch te creëren, steek voor steek.

Bij ontwerpen zoals de Lotus Duster en het nieuwe haltertop-ontwerp, gaat het meer om de ontwikkeling van het idee en wachten tot ik de benodigde inspiratie en vaardigheid heb verzameld om het uit te voeren.
Hoe dan ook, het creatieproces over relatief lange perioden zorgt ervoor dat ik nadenk over de aard van het leven en groei. De andere kant hiervan is natuurlijk het serieuzere en angstaanjagendere concept van dood en de hoop op wedergeboorte. Ik had al besloten om dit nieuwe haakstuk de Valkyrie Top te noemen, naar die vrouwelijke krijgergeesten uit de Vikingmythologie die uit de hemel neerdaalden om de gesneuvelden naar hun eeuwige hal te brengen.

Net voordat ik klaar was om dit patroon uit te brengen, kwam het thema van de dood heel dichtbij voor mij. Ik kan niet meer zeggen dan dit: ik hoop dat dit nieuwe stuk jou en je dierbaren laat voelen als de stoere vrouwelijke krijgers die jullie zijn – want dat zijn jullie allemaal.
Kijk vandaag alsjeblieft met liefde naar jezelf. Want je bent een levend wezen op deze aarde, en dat is magisch.


Manifesteer je innerlijke amazone met de Valkyrie Top, vernoemd naar die mythische Vikingvrouwen die door de lucht reden om de zielen van krijgers op te halen en naar hun eeuwige hallen te brengen.
Dit katoenen haltertop haakpatroon is ontworpen voor schoonheid, comfort en veelzijdigheid. De subtiele vormgeving in de cups creëert een contour op de buste die verschuiving voorkomt, terwijl de gekruiste banden op de rug je haltertop op zijn plaats houden zonder druk op de nek toe te voegen.

Het netten ontwerp en het accentmotief bovenaan ziet er geweldig uit onder luchtige zomerkleding of helemaal op zichzelf, en de eenvoudige schulprand onderaan is gemakkelijk te verlengen voor meer bedekking. Beschikbaar in maten Small (cupmaten A/B), Medium (cupmaten B/C) en Large (cupmaten D/DD)!

Dit digitale PDF haakpatroon bevat steek-voor-steek geschreven instructies met verwijzingen naar meer dan 50 tutorial foto’s in kleur, evenals links naar techniek tutorials die nodig zijn voor dit ontwerp en gratis beschikbaar zijn op mijn blog. Creëer een uniek stuk dat zowel flatterend als leuk is om te dragen – de Valkyrie Top is jouw perfecte zomeraccessoire om te schitteren!
Materialen:
- 3,50 mm haaknaald
- I Love This Cotton! (#4 dikte, 3,5 oz / 100 g, 180 yards) 1,1,2 bolletjes
- Accentkleur in #4 dikte katoen, ongeveer 100-80 yards
- Schaar en borduurnaald voor het wegwerken van draden
Maten (bij benadering):
- Small: 53 cm lengte, 25 cm hoogte, Cupmaten A/B
- Medium: 53 cm lengte, 25 cm hoogte, Cupmaten B/C
- Large: 66 cm lengte, 33 cm hoogte, Cupmaat D/DD
Ik bied probleemoplossing en patroonhulp voor al mijn patronen. Al mijn betaalde patronen komen altijd met het recht voor individuele ambachtslieden om het eindproduct te verkopen







Poeh, die pruik maakte me wel erg warm 😀
Nog meer leuke patronen van Morale Fiber:
























































Creatieve, enthousiaste en lieve Iris van Meer is het gezicht achter Een Mooi Gebaar en vertaalt, ontwerpt en deelt meer dan duizend haakpatronen met jullie op dit stukje internet.
Mijn verhaal, over hoe ik van onhandige knutselaar toch nog creatieve ondernemer ben geworden, lees je hier: Mijn Verhaal
Als je contact met Iris wil opnemen, ga je naar de contactpagina