Dagdromer Poncho Haakpatroon

Afgelopen zomer begon ik met het ontwerpen van de Dagdromer Poncho, die ik voor me zag als een leuk lichtgewicht accessoire dat perfect zou zijn om restjes garen op te maken en te spelen met kleur. Het eindproduct, of in ieder geval het semi-eindproduct, werd geweldig en ik genoot ook erg van het haken van het ontwerp, maar ik gebruikte geen restjes omdat ik een meer gestroomlijnd product wilde maken.

Foutje.
Nou ja, niet echt een foutje. Ik hou van het origineel, maar ik had het gevoel dat het ontwerp kleurrijker en minder gestructureerd moest zijn. Dus heb ik onlangs een nieuwe versie gemaakt, waarbij ik een hoop kleine restjes garen heb gebruikt en mezelf de vrijheid gaf om echt met kleur te spelen.

Tijdens het maken van dit stuk bedacht ik me dat het ook een heel schattig bohemien rokje zou zijn! Aangezien er een koord bij de kraag zit (of in dit geval, de taille) was het zo makkelijk om te veranderen 😀 Ik heb de franje bij deze weggelaten, en toen ik klaar was kon ik niet wachten om er foto's van te maken.

Dus, ik heb het patroon bijgewerkt met deze nieuwe stijl! De update bestaat niet uit veel meer dan nieuwe foto's (ik heb twee andere kleine toeren aangepast om het losser te maken bij de schouders/heupen), maar ik denk wel dat het creatief gezien inspirerender is. Ik hoop dat je het hoe dan ook geweldig vindt om te maken! ❤

Download de printvriendelijke en advertentievrije PDF voor de Dagdromer Poncho in Een Mooi Gebaar Winkel
Dit ontwerp maakt veel gebruik van losse en steek naad om te sluiten, wat een geweldige haaktruc is om in je vaardigheden te hebben - je kunt een GRATIS tutorial voor deze techniek hier vinden.

Zoals altijd, bedankt voor het bezoeken van mijn blog en het ondersteunen van mijn kunst! ❤ Veel liefs,
Wil je je resultaat showen? Of kom je er niet uit? Word lid van de gratis gezellige Een Mooi Gebaar Groepspagina op Facebook en stel je vraag aan meer dan 12.500 enthousiaste haaksters!
Nog meer patronen van Morale Fiber
-
Tunische Golf Sjaal Haakpatroon
-
Hertjes Hoofdband
-
Mandala Muts
-
Kleurrijk Gebreid Restjes Vest
-
Cecilia Rokje Haakpatroon
-
Valkyrie Top Haakpatroon
-
Dagdromer Poncho Haakpatroon
-
Acanthus Top
-
Mehndi Haltertop Haakpatroon
-
Drakenmuts Haakpatroon
-
Haakpatroon Eikeltjes Muts
-
Ushanka Haakpatronen
-
Blaadjes Beanie
-
Domovoy Muts - Gratis haakpatroon
-
Klimop haken: Haarband of ketting
-
Gratis haakpatroon - Basis Armwarmers - Morale Fiber
-
Teddybeer Onesie Haken
-
Novella Omslagdoek
-
Ida Sjaal Haakpatroon
-
Kismet Poncho Haken
-
Vintage Derby Bolhoed Haakpatroon
-
Gratis haakpatroon Wayfarer Ruana
-
Winter poncho haken
-
Festival Riem Samenvatting
-
Festival Riem haken: Introductie
-
Babushka
-
Granny Sjaal
-
Krampus Haakpatroon
-
Kittige Kat Hoodie
-
Elfen Muts Haken
-
Veer & Schub Haltertop Haakpatroon
-
Heksenhoed Haakpatroon
-
Waarzegster Sjaal
-
Kaboutermuts met nepbont
-
Kabouter muts - Gratis Haakpatroon
-
Morel Paddenstoel
-
Amanita Paddenstoel Zakje
-
Lotus Mandala Deken
-
Haakpatroon Kismet Halter Top
-
Elfen Jas - Morale Fiber - Haakpatroon
-
Mandala Top - Extra's
-
Mandala Top - Gratis Haakpatroon
-
Markttas - Reduce reuse recycle!
-
Curvy Bralette Tutorial
-
Basis Bikini Cup Tutorial - Gratis haakpatroon
-
Basis BH haakpatroon
-
Hoe haak je een pompoen?
-
Glow-in-the-Dark Paddenstoel - Gratis haakpatroon
-
Candy Corn Muts - Gratis haakpatroon
-
Lotus Duster met Capuchon
-
Sundogs Throw
-
Rhiannon Col - Gratis haakpatroon
-
Tree of Life Mandala
-
Lotus Mandala Mouwen
-
Lotus Mandala Vest
-
Lotus Duster
Creatieve, enthousiaste en lieve Iris van Meer is het gezicht achter Een Mooi Gebaar en vertaalt, ontwerpt en deelt meer dan duizend haakpatronen met jullie op dit stukje internet.
Mijn verhaal, over hoe ik van onhandige knutselaar toch nog creatieve ondernemer ben geworden, lees je hier: Mijn Verhaal
Als je contact met Iris wil opnemen, ga je naar de contactpagina



























































